Patroni

Patroni medialni

Dzięki współpracy z magazynami i portalami branżowymi jesteśmy w stanie dotrzeć do zróżnicowanej grupy docelowej. Nasi patroni umożliwiają nam rozpropagowanie informacji o organizowanych wydarzeniach w wyselekcjonowanym gronie specjalistów.

Foorni.pl – nowoczesna platforma internetowa zawierająca tysiące produktów i projektów wnętrz. Idealne miejsce dla każdego kto szuka inspiracji bądź pomysłu na aranżację przestrzeni. Dzięki foorni.pl można wybrać, porównać oraz określić swoje potrzeby i preferencje.

www.foorni.pl

Księga Trendów – publikacja wydawnictwa Meble.pl  to unikatowa pozycja, która opisuje aktualne trendy we wzornictwie wnętrz przez pryzmat zmian w stylu życia Polaków.  Dotychczasowe wydania „Księgi Trendów” zostały wysoko ocenione przez środowisko: producentów mebli, sprzedawców, projektantów i architektów. Dzięki trafnej analizie stylu życia Polaków, wyłoniono 10 aktualnych trendów, które umożliwią pogłębienie wiedzy o potrzebach klientów.

biznes.meble.pl

Nowy Magazyn jest ekskluzywnym wydaniem dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz. Ma na celu bezpośrednio dotarcie do osób zajmujących się profesjonalnie tą dziedziną. Nowy Magazyn trzyma rękę na pulsie najciekawszych wydarzeń, designerskich olśnień i nowych funkcjonalności w branży wnętrzarskiej.

nowymagazyn.eu

Wnętrze i Ogród jest pismem designerskim, które w sposób niebanalny inspiruje do zmiany wnętrz, w których mieszkamy. W każdym wydaniu czytelnicy mogą odnaleźć sprawdzone sposoby na urządzenie wnętrz, od spokojnych i klasycznych po nowoczesne. Bogato udokumentowane projekty wnętrz z dołączonym indeksem wyposażenia stanowią idealne źródło informacji przydatnych przy urządzaniu lub modernizacji każdego pomieszczenia.

wnetrzeiogrod.pl

BIZNES meble.pl to najchętniej czytany magazyn branżowy, skierowany do profesjonalistów związanych z przemysłem meblarskim.
„BIZNES meble.pl” daje świeże spojrzenie na branżę meblarską: bez tematów tabu, bez konformizmu – fakty i opinie, zawsze w profesjonalnym wydaniu. Analizy zjawisk zachodzących w branży meblarskiej i w świecie biznesu, informacje o rynkach zagranicznych, ciekawe wywiady to źródła inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać zawodowe cele.

Biznes.meble.pl

WhiteMAD to magazyn poświęcony modzie, architekturze i wzornictwu. Obok wielkich inwestycji i znanych nazwisk piszemy w nim o zupełnie nowych, młodych markach. Magazynowi towarzyszy serwis whitemad.pl, na którym codziennie pojawiają się nowe teksty.

whitemad.pl

E-biurowce to jedyny serwis w Polsce poświęcony tylko rynkowi biurowemu. Prócz informacji branżowych oraz ofert biur na wynajem obejmuje również tematykę architektury, budowy i aranżacji biur. Artykuły, transakcje, wiadomości pozwalają użytkownikom uzyskać jak najwięcej informacji związanych z rynkiem biurowym.

e-biurowce.pl

O czym jest Magazif
O wnętrzach, produktach i projektantach…
…można pisać na tysiące sposobów. I my tak robimy.

magazif.com