Organizujemy

EVENTY

Architektoniczne

Nadchodzące wydarzenia

archiRENOWACJE na POCZCIE GŁÓWNEJ | Kraków 26.09.2024

archiRENOWACJE na POCZCIE GŁÓWNEJ | Kraków 26.09.2024

Zapraszamy Państwa do udziału w wyjątkowej konferencji archiRenowacje, która odbędzie się w gmachu Poczty Głównej w Krakowie. Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do zapoznania się z planem renowacji tego historycznego budynku, który zostanie przekształcony w luksusowy hotel.

Zarejestruj się
archiHOTELE GDAŃSK 10.10.2024

archiHOTELE GDAŃSK 10.10.2024

Zapraszamy na konferencję ze zwiedzaniem dawnej hali U-Bootów, historycznego budynku, który łączy w sobie funkcję hotelową, gastronomiczną i biznesową. Jedyne takie miejsce w Trójmieście.

Zarejestruj się

Minione wydarzenia

archiHOTELE ŁÓDŹ 24.04.2024

archiHOTELE ŁÓDŹ 24.04.2024

Wspomnienie wydarzenia w niesamowitym, odnowionym GRAND HOTELU. To historyczne miejsce oraz prelegenci dostarczyli wyjątkowych wrażeń, wiedzy i emocji licznym gościom. Zapraszamy do galerii wydarzenia.

Relacja z eventu
archiŚNIADANIE WROCŁAW 19.04.2024

archiŚNIADANIE WROCŁAW 19.04.2024

Nawet najlepsze zdjęcia nie są w stanie oddać atmosfery, która towarzyszyła nam podczas Śniadania Architektonicznego dla Szlachcic Architekci. To było śniadanie, które przeciągnęło się do obiadu :)

Relacja z eventu
archiŚNIADANIE POZNAŃ 09.04.2024

archiŚNIADANIE POZNAŃ 09.04.2024

Przedstawiamy prawdziwie kreatywną przestrzeń - pracownię DEMIURG. W otoczeniu sztuki i artystycznych instalacji zorganizowaliśmy Śniadanie Architektoniczne dla tej poznańskiej pracowni.

Relacja z eventu
archiŚNIADANIE ŁÓDŹ 20.03.2024

archiŚNIADANIE ŁÓDŹ 20.03.2024

W unikatowej przestrzeni łódzkiego MONOPOLIS, Śniadania Architektoniczne zorganizowaliśmy dla Reform Architekt oraz Virako.

Relacja z eventu
Z pasji do dobrego designu, architektury i sztuki

Virtus Studio, to wiodąca firma specjalizująca się w organizacji innowacyjnych eventów architektonicznych. Od ponad 20 lat wspólnie z moim zespołem tworzymy wydarzenia, które stanowią przestrzeń, gdzie marki i producenci mogą promować wartościowe rozwiązania wśród architektów wnętrz i biur projektowych.

Moja pasja do dobrego designu, architektury i sztuki towarzyszy mi od zawsze i stanowi fundament naszej działalności. Dzięki naszym eventom, profesjonaliści branży architektonicznej mają okazję nie tylko do poznania najnowszych trendów i innowacji, ale także do budowania cennych relacji biznesowych oraz pogłębiania wiedzy.

Virtus Studio to dla mnie nie tylko firma, ale także społeczność, która promuje kreatywność, innowację i piękno w architekturze.

Jolanta Oberc

Założycielka Virtus Studio

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się!

Dziękujemy! Z powodzeniem zapisałeś się do naszego newslettera!
Oops! Coś poszło nie tak :(