Patroni

Patroni medialni

Dzięki współpracy z magazynami i portalami branżowymi jesteśmy w stanie dotrzeć do zróżnicowanej grupy docelowej. Nasi patroni umożliwiają nam rozpropagowanie informacji o organizowanych wydarzeniach w wyselekcjonowanym gronie specjalistów.

Nowy Magazyn jest ekskluzywnym wydaniem dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz. Ma na celu bezpośrednio dotarcie do osób zajmujących się profesjonalnie tą dziedziną. Nowy Magazyn trzyma rękę na pulsie najciekawszych wydarzeń, designerskich olśnień i nowych funkcjonalności w branży wnętrzarskiej.

nowymagazyn.eu

Wnętrze i Ogród jest pismem designerskim, które w sposób niebanalny inspiruje do zmiany wnętrz, w których mieszkamy. W każdym wydaniu czytelnicy mogą odnaleźć sprawdzone sposoby na urządzenie wnętrz, od spokojnych i klasycznych po nowoczesne. Bogato udokumentowane projekty wnętrz z dołączonym indeksem wyposażenia stanowią idealne źródło informacji przydatnych przy urządzaniu lub modernizacji każdego pomieszczenia.

wnetrzeiogrod.pl

Portal infoArchitekta.pl to centrum informacji z dziedziny architektury, kultury i sztuki. Aktualne wydarzenia, konkursy, spotkania, ciekawe projekty. To również robocza platforma dla architektów
i projektantów. Prezentacje uznanych firm branży budowlanej i wnętrzarskiej. Bezpłatny dostęp do obszernej bazy bibliotek CAD|BIM.

infoArchitekta.pl

Album Biurowce w Polsce to największe i najbardziej kompletne wydawnictwo dla firm i osób poszukujących powierzchni biurowych. Szczegółowo i klarownie opisane oferty biur do wynajęcia w największych aglomeracjach kraju, bogata część informacyjno-poradnikowa zawierająca najświeższe rynkowe raporty, analizy i wywiady z najważniejszymi graczami – wszystko to pomoże skrócić całą procedurę znalezienia i wynajęcia wymarzonego biura do niezbędnego minimum.

biznesowi.pl

Księga Trendów – publikacja wydawnictwa Meble.pl  to unikatowa pozycja, która opisuje aktualne trendy we wzornictwie wnętrz przez pryzmat zmian w stylu życia Polaków.  Dotychczasowe wydania „Księgi Trendów” zostały wysoko ocenione przez środowisko: producentów mebli, sprzedawców, projektantów i architektów. Dzięki trafnej analizie stylu życia Polaków, wyłoniono 10 aktualnych trendów, które umożliwią pogłębienie wiedzy o potrzebach klientów.

biznes.meble.pl

BIZNES meble.pl to najchętniej czytany magazyn branżowy, skierowany do profesjonalistów związanych z przemysłem meblarskim.
„BIZNES meble.pl” daje świeże spojrzenie na branżę meblarską: bez tematów tabu, bez konformizmu – fakty i opinie, zawsze w profesjonalnym wydaniu. Analizy zjawisk zachodzących w branży meblarskiej i w świecie biznesu, informacje o rynkach zagranicznych, ciekawe wywiady to źródła inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać zawodowe cele.

Biznes.meble.pl

WhiteMAD to magazyn poświęcony modzie, architekturze i wzornictwu. Obok wielkich inwestycji i znanych nazwisk piszemy w nim o zupełnie nowych, młodych markach. Magazynowi towarzyszy serwis whitemad.pl, na którym codziennie pojawiają się nowe teksty.

whitemad.pl

E-biurowce to jedyny serwis w Polsce poświęcony tylko rynkowi biurowemu. Prócz informacji branżowych oraz ofert biur na wynajem obejmuje również tematykę architektury, budowy i aranżacji biur. Artykuły, transakcje, wiadomości pozwalają użytkownikom uzyskać jak najwięcej informacji związanych z rynkiem biurowym.

e-biurowce.pl

Świat Kominków to bogato ilustrowany kwartalnik o kulturze udomowionego ognia wydawany od 2003 roku w nakładzie 25 000 egzemplarzy. Czytelnik w każdym numerze znajdzie mnóstwo wizualnych inspiracji wszelkiego typu kominkowych urządzeń. Pozna różne materiały do wykończenia i dekoracji kominka oraz różne style w których można utrzymać wnętrze z kominkiem.

kominki.org

O czym jest Magazif
O wnętrzach, produktach i projektantach…
…można pisać na tysiące sposobów. I my tak robimy.

magazif.com

Weranda to luksusowy miesięcznik o wnętrzach, ogrodach i sztuce. W każdym numerze nasz czytelnik znajdzie sesje prezentujące piękne rezydencje, domy, apartamenty i ogrody. Przedstawiamy najlepszych architektów i dizajnerów. Opisujemy nowości. Podpowiadamy, gdzie zrobić zakupy dla domu.

weranda.pl

Ambiente to kwartalnik branżowy poświęcony kompleksowej dekoracji wnętrz. Adresatami tytułu są w głównej mierze: dekoratorzy, styliści i architekci wnętrz, specjalistyczne sklepy detaliczne i galerie z art. wyposażenia wnętrz, hurtownie, handel oferujący meble, supermarkety i sieci handlowe.

www.ambiente

Czasopismo Spotkania z Zabytkami ukazuje się nieprzerwanie od 1977 r. i jest jedynym na rynku polskim periodykiem szeroko popularyzującym ideę ochrony zabytków. Pismo do dziś jest wierne swojej linii programowej – uwrażliwiania społeczeństwa na sprawy dziedzictwa narodowego.

spotkania-z-zabytkami.pl

Living Room to ekskluzywny magazyn o wystroju wnętrz. Prezentuje najpiękniejsze domy, mieszkania i apartamenty, także te zaprojektowane przez wiodących światowych architektów. Znajdziemy w nim informacje o najnowszych trendach, modnych dodatkach i współczesnej sztuce użytkowej.

livingroom24.pl

Stowarzyszenie DAFA reprezentuje i promuje najwyższe standardy technologiczne
dla nowoczesnego budownictwa dachów płaskich, zielonych i fasad.